Mostbet to bukmacher w Polsce oferujący usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Jest wszystko dla wygodnej gry: szeroka oferta wydarzeń, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prosta rejestracja i szybka wypłata środków. A żeby niczego nie przeoczyć w ważnym momencie, zainstaluj aplikację mobilną Mostbet!

Bistro Spiżarnia: U nas tanio znaczy smacznie!

Domowe obiady: tanio smacznie abonamenty

Adres

ul. Wyzwolenia 5, 85-790 Bydgoszcz

Zadzwoń i zamów

+48 570 57 64 57

Wyślij zapytanie

kontakt@bistrospizarnia.pl

Bistro Spiżarnia

Pracuj razem z nami

Aktualnie do naszego zespołu szukamy:

  • Kelner / Kelnerka
  • Kucharz
  • Kasjer sprzedawca
  • Pomoc kuchenna
  • Kierowca / Dostawca

Kogo szukamy?

Od kandydatów do pracy oczekujemy przede wszystkim entuzjazmu i chęci do pracy. Doceniamy umiejętność działania w grupie i życzliwy stosunek do innych. Pracując w Bistro Spiżarnia musisz czuć się odpowiedzialny nie tylko za swoje zadania, ale i za wyniki całej restauracji. Załoga musi być zgranym zespołem, w którym każdy zna i dobrze wykonuje swoje zadania.

Co oferujemy?

Gwarantujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, legalne zatrudnienie i system premiowy. Pracując w Bistro Spiżarnia poznasz zasady działania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Zdobyta tu wiedza i doświadczenie będą procentować w Twojej karierze zawodowej. Dołączają do naszego zespołu otrzymasz nowoczesny strój pracowniczy, możliwość uczestniczenia w imprezach integracyjnych i sportowych oraz korzystania z oferty Bistro Spiżarnia na atrakcyjnych warunkach. Jeśli sprawdzasz się na swoim stanowisku, możesz mieć pewność, że Twój wysiłek zostanie zauważony i doceniony.

Od czego zacząć?

Jeśli nasza oferta pracy Cię zainteresowała prześlij CV z listem motywacyjnym na adres: kontakt@bistrospizarnia.pl

Product Enquiry